Serwis randkowy – czy można znaleźć miłość przez internet?

  • Admin 

Poszukiwanie drugiej połówki wcale nie musi być trudne! W dobie internetu można skorzystać z wielu portali, dzięki którym można znaleźć miłość bez wychodzenia z domu. Dlaczego warto odwiedzać strony randkowe i na czym polega randkowanie przez internet? Czy miłość przez serwisy randkowe może być prawdziwa?

Randka w internecie? To możliwe!

Istnieje wiele portali, które które pomogą w znalezieniu idealnego partnera. Niektóre serwisy randkowe wykorzystują specjalne algorytmy, które dopasowują dwoje ludzi na podstawie ich zainteresowań czy określonych preferencji, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na rozmowy z osobami, które nie znajdują się w kręgu Twoich zainteresowań. Strona randkowa to idealna propozycja dla tych, którzy są nieśmiali – w internecie łatwiej jest zacząć rozmowę i zapytać o rzeczy, które wydają się dla nas krępujące czy wstydliwe. W razie czego łatwiej jest też zakończyć znajomość, która w żaden sposób nas nie satysfakcjonuje, ponieważ rozmowa przez strony randkowe jest mniej zobowiązująca.

Szukam dziewczyny / chłopaka przez internet

Kiedyś takie zdanie budziło wiele kontrowersji, dziś jednak jest to zupełnie normalne. Serwisy randkowe są popularne na całym świecie i wielu zarówno młodych, jak i starszych ludzi z nich chętnie korzysta. Teraz mężczyźni i kobiety coraz chętniej wchodzą na strony randkowe – jest to całkowicie naturalna kolej rzeczy. Poza tym flirtować przez internet można z każdego miejsca na ziemi – wystarczy tylko urządzenie mobilne!

Paweł z Brodnicy mówi:

Wiele razy nasłuchałem się, że szukam dziewczyny w nieodpowiednich miejscach – na imprezach, w pubach… A moim marzeniem było wreszcie z kimś porozmawiać o podróżach i najpiękniejszych zakątkach na świecie. Paulinę poznałem na jednym z portali randkowych. Napisałem do niej i tak się zaczęło. Jesteśmy razem już 3,5 roku!

Z kolei Magda z Katowic tak podsumowuje swoją przygodę z portalami:

Zawsze śmiałam się z koleżanek, które rejestrowały się na takich serwisach. Koleżanka założyła mi raz konto dla zabawy. Stwierdziłam, że fajnie będzie niezobowiązująco poflirtować przez internet. Chodziłam na randki i było zabawnie, ale jedna z nich była szczególnie miła. Darek i ja jesteśmy małżeństwem od kilku miesięcy – on jest znad morza i gdyby nie serwis randkowy, nigdy byśmy się nie poznali!

 Strona randkowa może kojarzyć osoby na podstawie:

  • ich zainteresowań,
  • lokalizacji,
  • preferencji,
  • dawanych sobie wzajemnie „lajków”.

Bez względu na sposób dobierania, warto zawsze rozpocząć rozmowę z proponowaną sympatią przez serwisy randkowe – nawet najbardziej dokładne algorytmy mogą się przecież mylić!

Czy miłość przez internet się zdarza?

Miłość w internecie nie jest silna i nie ma racji bytu, jednak strona randkowa jest po to, aby poznawać ludzi i ułatwiać im umówienie się na randkę poza wirtualną rzeczywistością. Dla każdego mężczyzny i chłopaka, który od wielu lat mówi sobie „bez skutku szukam dziewczyny, to się nie uda” taki portal jest idealny! Jest coraz więcej par, które poznały się przez strony randkowe i dzisiaj są małżeństwami. To jasne, że nie da się kogoś poznać tylko wymieniając z nim wiadomości na czacie, ale może to być świetny początek pięknej i trwałej znajomości. Każda strona randkowa umożliwia kontakt z osobami z różnych zakątków kraju i to od użytkowników zależy, jak wiele informacji o sobie będą udzielać osobie po drugiej stronie komputera. Należy zawsze zachować ostrożność i przede wszystkim podchodzić do tego jak do zabawy – wtedy można mieć pewność 100% bezpieczeństwa!

Nie zwlekaj, jeśli jesteś samotny i szukasz miłości! Każda dziewczyna, która pragnie znaleźć ideał może już dziś zalogować się na portal randkowy i rozpocząć nową przygodę. Każdy samotny mężczyzna powinien już teraz powiedzieć: „szukam dziewczyny przez internet!”. Kto wie, może będzie to początek związku na całe życie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *